KURSY PRZYGOTOWAWCZE DLA MATURZYSTÓW
Dodane przez Kiton dnia 22-10-2020 19:50:31
Kursy przygotowawcze do matury, przeznaczone dla uczniów ostatnich klas szkół średnich, prowadzone są na Politechnice Częstochowskiej od już kilku lat.
Początkowo były to kursy z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym prowadzone przez pracowników Katedry Matematyki.
Od ubiegłego roku oferta kursów jest rozszerzana, a w bieżącym roku maturzystom oferujemy pomoc przy przygotowaniach do tego ważnego egzaminu z następujących przedmiotów:
biologia, chemia, fizyka, informatyka (na poziomie rozszerzonym) oraz matematyka (na poziomie podstawowym i rozszerzonym).
Zajęcia prowadzone są przez pracowników Politechniki z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym.

Kursy prowadzone na platformie e-learningowej Politechniki Częstochowskiej są bezpłatne i nie ma limitu miejsc. Zapisy na nie trwają od 5 października do 30 listopada 2020r.

Aby zapisać się na kurs należy wejść na stronę Politechniki Częstochowskiej
https://pcz.pl/pl/studenciak/kursy, tam "kliknąć" na e-learning.pcz.pl, założyć konto a następnie wybrać kurs/kursy, które nas interesują. Każdy maturzysta może wybrać jeden lub więcej kursów.

Harmonogram i tematyka zajęć dostępne są po zapisaniu się na konkretny kurs. Zajęcia rozpoczynają się 16 listopada i trwają od do 25 kwietnia (z przerwami na święta i ferie).
W każdym tygodniu zajęć na platformie umieszczone będą materiały dydaktyczne (prezentacje, filmy, dokumenty itp), ponadto na każdym z kursów będą fora dyskusyjne i konsultacje w pokojach telekonferencyjnych.


Informacje o kursach można uzyskać również mailowo: kursy@pcz.pl oraz telefonicznie: 501 050 282.